O nas

Portal handlowy powstał w głównej mierze z inicjatywny naszych klientów, którzy niejednokrotnie oczekiwali szerokiej oferty handlowej i łatwego do niej dostępu w zakresie urządzeń do automatycznej identyfikacji.

Na bazie wieloletnich doświadczeń w tym zakresie, stworzyliśmy miejsce, które docelowo stanie się szeroką bazą rozwiązań w zakresie oferowanych na rynku urządzeń AI i IT dla logistyki.

Zapraszamy do zakupów wszystkich, którzy szukają odpowiednich rozwiązań sprzętowych czy nowinek technicznych.

Jednakże portal handlowy to nie tylko same urządzenia. Ogromną wartością dodaną jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą pomocą. Osoby te zdobywały wiedzę i doświadczenie podczas licznych projektów i wdrożeń z zakresu rozwiązań IT dla logistyki u szerokiego grona klientów Quantum software.

Zachęcamy zatem do kontaktu, drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasz zespół wesprze Państwa na każdym etapie, począwszy od projektu, doboru rozwiązań IT i AI na wdrożeniu kończąc.

Dołożymy wszelkich starań, aby portal sprostał Państwa oczekiwaniom i ułatwił podjęcie najlepszych i zarazem najkorzystniejszych decyzji.

Witając na naszej stronie zapraszamy do korzystania z jej zasobów!

Zapraszamy do kontaktu
Piątek, 20 Lipiec 2018
Twój koszyk: 0,00 zł, netto szt.