Slownik: Producent, słowo: Barracuda

cena nazwa Sortowanie:
81 27 9 Pokaż na stronę:

Barracuda NG Firewall
Rodzina rozwiązań zaprojektowanych do ochrony Twojej sieci, łatwej administracji oraz usprawnienia łączności pomiędzy poszczególnymi placówkami w oparciu o innowacyjny, autorski protokół VPN - TINA.

Barracuda Spam & Virus Firewall
Zintegrowane rozwiązanie zaprojektowane by chronić Twój serwer pocztowy przed spamem, wirusami, spoofingiem, phishingiem i atakami typu spyware w oparciu o 12 wszechstronnych warstw ochrony.

Barracuda Web Filter
Łatwe w użyciu rozwiązanie do filtrowania treści, blokowania aplikacji i ochrony przed spyware. Pozwala na automatyczne usuwanie spyware z zainfekowanych komputerów z systemem Windows.

Barracuda Web Application Firewall
Rozwiązanie przeznaczone do ochrony i optymalizacji obciążenia aplikacji sieciowych. Chroni przed atakami hakerów, próbami kradzieży danych, blokowania czy oszpecania aplikacji sieciowych i stron internetowych.

Barracuda SSL VPN
Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o pracownikach mobilnych umożliwiające im bezpieczny i w pełni monitorowany, zdalny dostęp do wewnętrznych zasobów i aplikacji z poziomu przeglądarki www.

Barracuda Load Balancer ADC
Zapewnia dostępność serwerów dzięki równoważeniu ich obciążenia oraz ochronie przed atakami. W celu utrzymania połączenia używa adresów IP klienta lub informacji warstwy siódmej, np. pliki cookie.

Barracuda Link Balancer
Optymalizuje jednoczesne wykorzystanie wielu łącz internetowych takich, jak T1, T3, DSL i połączeń kablowych w celu zapewnienia ciągłego dostępu do Internetu, dzięki scalaniu łącz od jednego lub wielu dostawców usług internetowych.

Barracuda Backup Service
Rozwiązanie do backupu umożliwiające łatwe tworzenie lokalnych kopii zapasowych i ich replikację na zewnętrzne nośniki jak również do chmury, przy jednoczesnej kontroli nad miejscem przechowywania backupu.

Barracuda Message Archiver
Kompletne rozwiązanie do archiwizacji poczty elektronicznej. Dzięki indeksowaniu wiadomości zapewnia użytkownikom i administratorom bezproblemowy i szybki dostęp do dowolnej wiadomości zapisanej w archiwum.
Piątek, 20 Październik 2017
Twój koszyk: 0,00 zł, netto szt.